kolmapäev, 20. aprill 2016

Believe in your dreams ...


Terekest!

Pean ikka end kordama, et aeg lendab linnutiivul, meeletul kiirusel. Võtan koguaeg hoogu, et nüüd, no nüüd kirjutan, aga ei ole jõudnud lihtsalt. Vaatamata sellele, olen ikka olemas ja alles. Püüan päevas paar korda meie facebooki grupis oma pilte jagada ja mõne sõna kriblada. Vahepeal oli ka nädal aega puhkust, mis möödus no nii kiirelt, et tunne on nagu seda polekski olnud! 

Toitumisega püüan ikka end joonel hoida, kuna nüüd tegime menüüd ringi, siis Siimo ütles, et ma ei pea enam nii rangelt kinni olema selles, et võib natukene lõdvemalt võtta, seda olen ka vahepeal teinud, vahel mõne jäätise lubanud või tükikese kooki. Ja ühel õhtul kui sai veinitatud, sõin ka tortillakrõpse, mis olid ikka päris head. Püüan ikka ka oma toite pildile jäädvustada, üldjuhul õnnestub see ainult hommikuti väga ilusti, sest lõuna ajal tööl on toitu taldrikule ILUSTI sättida keerulisem. Kaunistatud toit teeb minu meelest tujukese alati paremaks ja söömise nauditavamaks. Olen siin ikka üritanud pühapäeva õhtuti uueks nädalaks söögid valmis teha, sest nõnda on lihtsalt endal lihtsam. Eelmine pühapäev tegime maal sauna ning üldse terve päev olin maal, õhtul tegime ka sauna, mis oli suuurepärane lõõgastus. Kuna päev oli pikk ja teadsin, et saan alles õhtul hilja koju, tuli välja mõelda süsteem, kuidas enda söögid ette ära teha, et uuel nädalal ikka lihtsam oleks, Mis siin ikka pikalt palju mõelda, käisime perega poes vahepeal ning ostsin oma vajaliku kraami kohe ära, tegime grillile tule alla ja otsustasin, et seekord löön oma kana grillile! Üks väga hea idee oli, sest maitse on grillitud kanal võrratu ja vahelduseks teistmoodi valmistatud toit on hea vaheldus. Seega, ei ole vabandusi, et ei saa teha või ei ole aega, tuleb leida, kui tahta siis leiab alati võimaluse! :) 


Üks päev oli ilm nii kena, et otsustasin kiirelt teha tiiru mere ääres. Ma lihtsalt jumaldan seal käimist, igal aasta ajal. Ei loe on see kevad, suvi, sügis või talv! Minu jaoks on see koht, kus mulle meeldib käia end kogumas, mõtteid mõlgutamas ja end laadimas. Tollelgi päeval võtsin koera kaasa ja sõitsime randa. Jalutasime seal ca tunnikese, vahepeal istusin liivale ning päike paitas nägu, tunne oli võrratu, õnneks varsti-varsti on suve käes ja neid soojasid ilmasid saab veelgi ja veelgi nautida!


Puhkuseaeg plaanisin küll rohkem trenni teha, kuid selles ma küll ebaõnnestusin! Jõudsin jõusaali vaid ühe korra ja seda ka siis kui Tallinnas käisin, siis leppisime Siimoga kokku, et teeme ühe jalapäeva. Saime kokku Kristiine Myfitnessis ja trenni tegime ca 1,5h. Noh, järgmine päev ikka andis tunda korralikult! Aga see ka see eesmärk oligi. Too kordne jõusaalis käik jäigi paraku ainukeseks korraks puhkuse aeg, kui end saali suutsin vedada, aga õnneks ei persetanud ma niisama kodus, ringi liikumist ja toimetamist oli üsna palju, kuna ilmad olid ka kenad, ning lõpuks sain ka oma auto remondist tagasi, siis laupäeval kasutasin võimalust ning läksin rullitama, selle aasta esimesed kilomeetrid rulluiskudel LÄBITUD! Poole tee peal sain kokku sõbrannaga, kes jalutas kergliiklusteel, ning tagasi kulgesimegi koos jutustades. Seega sai ühendatud kasulik meeldivaga.
Talvel soetasin endale mobiilikotti, kantakse siis seda vöö kohal, sobib mobiiltelefonidele: iPhone 5/5S/5C, Galaxy Alpha, Galaxy S5 Mini ja HTC One Mini. Optiline aken võimaldab kasutada puuteekraani täies ulatuses. Reguleeritav vöö sobib ümbermõõdule 61-112 cm. Eraldi ava kõrvaklappidele. Lisaruum pangakaardile, sularahale ja võtmetele. Mugav, vastupidav ja pestav veniv kangas. Seda on võimalik tellida : Mamear'i kodukalt, soovitan soojalt neile, kes teevad tihti väljas sporti ja on olnud küsimuse ees, kuhu panna telefon. Olen paar kuud vaikselt mõelnud ja vaadanud ning otsinud uut tööd, tunnen, et hetkel mu preagune töö hakkab end ammendama ning aeg oleks uuteks väljavaadeteks ja -kutseteks. Olen vahepeal paaril töövestlusel käinud ja päris mitu CV'd saatnud. Eelmisel kolmapäeval käisin meie, Nordea, peamajas vestlusel, kuna sain pakkumise ühele teisele ametikohale, ning neljapäeva hommikul tuli teade, et minu liikumine on kinnitatud. Nüüd siis see sammukene astutud! Alates 1.juunist olen Tallinnas tööl! Juheii! Hetkeliselt on plaanis see, et paraku esialgul toimub kogu liikumine ratastel, ehk siis hommikul Rakvere-Tallinn ja õhtul Tallinn-Rakvere. Eks näis kuidas asjad kulgema hakkavad, nagu öeldakse, step-by-step! Vähemalt on esimene sammuke tehtud, usun, et talve algul tuleb hakata siiski ka elukohta vaatama, suvel hea lihtne sõita, aga talvel ilmastikuolud veidi teised, ning siis pole enam sõitmine lõbus! Korra ka küsiti, et kuhu ma siis trennid mahutan... ma ei tea, aga kuhugi ikka! Elame, näeme :) 

Hmm, millest siis veel pajatada... Ei teagi kohe... Aaa, konkursist. Noh, pidi ju algul selguma 15.aprill võitja, kuid nädalavahetusel tuli kiri, et pikendavad seda aega, seega on kõigil võimalus veel 22.aprillini oma hääl anda lemmikule. Seda saate teha läbi facebooki ürituse lehe BeFIT 2016 Publikulemmiku valimine, selleks peate postitama ürituse seinale oma LEMMIKU osaleja numbri. Hehhee, ma olen nr 15, kui keegi tahab veel mulle oma häält anda. Vaadates tulemusi, on kõik naised olnud võrratult tublid, ning päris häid saavutusi on kahe kuuga tehtud, seega KÕIK ON VÕIMALIK, kui on SOOV ja TAHE! 

Preagu vist rohkem ei oskagi miskit rääkida, kirjutage-joonistage mulle, kui on teemasid, mida võiksin kajastada. Mai alguses lähen jälle puhkusele, seekord suudun Itaaliasse, aga sellest kõigest juba siis kui see kätte jõuab! Seniks ... olge muhedad ja tublid :) 
Minu tegemisi leiate ka instagrammist, kui otsite kasutajat nimega riekeva ning kes on facebooki "söö,treeni,salene" grupis, siis sealgi kajastan oma käike/tegemisi.


PÄIKEST!
Ave :)
Random pilte: Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar